Anthon Berg Treats Mix 247g

Anthon Berg Treats Mix 247g - Karkkirasiat - 100520 - 1
Myös myymälästä
Anthon Berg Treats Mix 247g - Karkkirasiat - 100520 - 1
Mixed Milk Chocolate Pralines on ylellinen sekoitus maitosuklaapralineja, joissa yhdistyvät kolme klassista täytettä: paahdettu hasselpähkinätryffeli, pehmeä nougat ja kermainen karamelli.... Lue lisää
5,90 €
23,89 € / kg
  • Tuotekoodi: 100520
  • EAN: 5774540835549
  • Saatavana myymälässä
kpl
Mixed Milk Chocolate Pralines on ylellinen sekoitus maitosuklaapralineja, joissa yhdistyvät kolme klassista täytettä: paahdettu hasselpähkinätryffeli, pehmeä nougat ja kermainen karamelli. Suklaat on valmistettu laadukkaasta maitosuklaasta, jossa on vähintään 33 % kaakaokuiva-ainetta ja 23 % maitoa. Täytteet ovat täyteläisiä ja tasapainoisia, ja kokonaisuus sopii erinomaisesti niin hemmotteluun kuin lahjaksi. Rainforest Alliance -sertifioitu kaakao. Säilytetään kuivassa ja viileässä.
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Nouto Postista
Nouto Postista
5,95 €
Nouto Postin automaatista
Nouto Postin automaatista
5,95 €

Sokeri, kaakaovoi*, täysmaitojauhe, glukoosisiirappi, paahdetut hasselpähkinät, kaakaomassa*, makeutettu maitotiiviste (maito, sokeri), stabilointiaine (sorbitoli), maitosokerijauhe, kasvirasvat täytteessä (palmu, shea), inverttisokerisiirappi, emulgointiaine (lesitiini), vaniljauute, ruokosokerimelassi, suola, aromit, säilöntäaine (kaliumsorbaatti), kosteudensäilyttäjä (invertasi), maitorasva.
Saattaa sisältää jäämiä: manteli, pistaasipähkinä ja saksanpähkinä.


Maitosuklaa sisältää vähintään 33 % kaakaokuiva-ainetta ja vähintään 23 % maidon kuiva-ainetta.
*Rainforest Alliance -sertifioitu. www.ra.org